خرم گستر ساعي

ارائه خدمات و فعاليت ليزينگ خودرو هاي سبك و سنگين

خطي مشي شرکت خرم گستر ساعي

شركت خرم گستر ساعي با سابقه‌ای نزدیك به ۶ سال و برخوردار از اعتبار و خوشنامی نزد مشتریان خود، با اتكاء بر توانایی حرفه‌ای و تخصصی همكاران و توانگری مالی و مدیریتی به عرضه انواع خدمات ليزينگ خودروهاي سبك و سنگين از ليزينگ هاي معتبر دولتي در سراسر كشور می‌پردازد.
بهبود مداوم توانگری ( پشتوانه مالی و تخصص حرفه‌ای ) و ماندگاری ( حضور همیشگی )  هدف راهبردی ماست.
اهداف مشترك، منافع مشترك و وفاداری این اعضاء به تضمین‌ كننده توانگری و حضور مداوم است. كليه هموطنان در سراسر كشور از خدمات حرفه‌ای و صادقانه اعضاء خانواده خرم گستر بهره می‌گیرند و
حضور تعداد كثیری از مشتریان كه طی سال‌های طولانی به آنان خدمت كرده‌ایم گواه این ادعاست و صداقت و شفافیت در ارتباطات و حفظ جایگاه و شأن انسانی خطی مشی ماست.
بازار بالقوه خودرو كشور بسیار گسترده است و در تبدیل آن به بالفعل تنها خلاقیت ، نوآوری و ابداع با رعایت الگوی‌ مشتری مداری كارساز خواهد بود.
رقابت غیرحرفه‌ای تنها منافع كوتاه مدت را تأمین می‌كند اما خانواده خرم گستر كه به حضور قدرتمند و درازمدت در ارائه خدمات ليزينگ خودورهاي سبك و سنگين از ليزينگ هاي معتبر دولتي می‌اندیشد بر رقابت سالم ، حرفه‌ای و مبتنی بر اخلاق كسب و كار و جلب رضایت و حفظ حقوق مشتریان تكیه داردو در اين راه دقت ، سرعت و صداقت در كار ، روش ما و كسب رضایت مشتریان هدف ماست  اميد است كه با ياري ايزد منان در اين راه خطير موفق باشيم /

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و پنجم آبان ۱۳۸۸ساعت ۸:۵۷ قبل از ظهر  توسط م . ع . خرم   |